Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book Of Ra

Ігровий відеослот Book Of Ra

В інтерактивному автоматі Book Of Ra присутня традиційна архітектура, але є допоміжні аркади та бонусні тури. Гемблер може поборотися одночасно за низку мегапризів, а це означає, що можливість виграти безсумнівно є. Крім цього, Book Of Ra запускається і з браузера ПК, і на всіх мобільних пристроях.

Умови гри та специфіка механіки гри у відеослоті Book Of Ra

У Book Of Ra можна грати в демонстраційному режимі або перевірити свої можливості на справжніх грошах. Для цього в Джойказино потрібно зробити перший депозит і виділити cash опцію у відеослоті.

Ставки регулюються в меню знизу, тут, зокрема, розміщена таблиця призів. Це важлива категорія меню, тут вказані номінали кожної карти, символіка та виграші від призових комбінацій.

Розробники підготували і формат для ледачих. Можливо вибрати кілька ставок і ввімкнути автоматизовану гру, коли залишається лише поспостерігати за обертаннями циліндрів.

Ігрова механіка містить такі моменти:

  • Поле гри ділиться на п'ять барабанів. Колонки перетинають три лінії, що представляє гемблеру традиційну архітектуру інтерактивних автоматів останнього періоду.
  • Ставки можна робити на 20 ліній. Гемблер може вибрати будь-яке число активних рядків. Можна виділити 1 рядок або зробити екстремальну ставку на всі.
  • Гемблер налаштовує ставку від суми всього банку, а також від номіналу окремої фішки. У Book Of Ra ставки здійснюються від 0,01 кредиту, що оптимально для початку.
  • Правила призових послідовностей передбачають побудову виграшних сукупностей від лівого крайнього барабана. Для цього знадобиться не менше двох ідентичних карт, що забезпечує для ігромана виплату згідно з номіналами символів.

Виплати нараховуються тільки за задіяними лініями, а отже гравці, які задіяли більше позицій, отримують фору. Якщо виграшна комбінація збігається зі з'явившимся скатером, гравець отримує виплату за 2 напрямками.

Грати в Book of Ra онлайн безкоштовно


Грати на гроші

Набори символів і бонусні раунди

Book Of Ra містить 2 види символів. Перші містять карткові номінали, а інші являють собою унікальні картинки, які забезпечать гемблеру найкращі шанси на приз.

Дикий знак (вайлд) - це картинка, здатна змінювати інші символи на потрібні. Умова не поширюється на скатер, який виступає спеціальною картою у відеослоті.

Елемент розкиду (scatter) дасть гравцеві моментальну виплату, коли з'явиться на ігровому полі. Якщо з'являється одночасно 3 скатери, користувач переміщається в бонусну гру, яка розігрується за принципом фріспінів.

Призові сети відеослота поділяються на 2:

  • Базова ризикова гра. Після кожного призового ходу клієнт онлайн-салону може взяти участь у грі на ризик і спробувати подвоїти виграш.
  • Сет фриспінів. Після появи трьох скатерів гравцеві надається десять оплачуваних запусків. Попередньо вибирається якась спеціальна картка. При випаданні елемента приз з обертання множиться на кількість активних рядків.

Book Of Ra виконаний у барвистій графіці та простому інтерфейсі й підходить для майстрів і тих, хто робить перші кроки в online-гемблінгу.

X
🚀 РЕЄСТРАЦІЯ 🎰 НА ГРОШІ