Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Sharky

Розважальний відеослот Sharky

В ігровому відеослоті Sharky реалізовано традиційну схему, проте є додаткові ігри та бонусні тури. Геймер зможе поборотися одночасно за низку мегапризів, а це означає, що шанс перемогти завжди є. Крім цього, Sharky вмикається і з браузера ПК, і на будь-яких мобільних гаджетах.

Ігрові умови та особливості ігрових механізмів у відеослоті Sharky

У Sharky можна грати в тестовому режимі або перевірити свої сили на реальних коштах. Для цього в онлайн-клубі Joy casino необхідно внести перший депозит і виділити cash функцію в автоматі.

Ставки регулюються в нижньому меню, тут зокрема представлена табличка призів. Це важлива категорія меню, де виписані значення будь-якого елемента, символіка і виграші від виграшних послідовностей.

Проектувальники зробили і формат для ледачих. Можна вибрати серію ставок і запустити автоматичну гру, коли залишається тільки поспостерігати за обертаннями циліндрів.

Ігрова механіка містить нижченаведені моменти:

  • Ігрове поле ділиться на 5 барабанів. Стовпці проходять крізь 3 лінії, що представляє гравцеві класичну архітектуру інтерактивних автоматів останнього часу.
  • Ставки можна здійснювати на двадцять рядків. Гравець вільний вибрати будь-яку кількість активних позицій. Можна вибрати єдиний рядок або здійснити екстремальну ставку по всіх.
  • Гравець налаштовує ставку від розміру загального вкладення, а також від номіналу кожної фішки. У Sharky ставки робляться від одного кредиту, що ідеально для початку.
  • Умови виграшних послідовностей передбачають формування призових сукупностей від першого лівого циліндра. Для цього знадобиться не менше 2 однакових символів, це забезпечує для ігромана нагороду відповідно до цінностей символів.

Нагороди надаються тільки за активними лініями, а отже гемблери, які задіяли багато рядків, мають фору. Коли призова комбінація збіжиться зі скатером, що випав, гемблер отримує нагороду за двома напрямками.

Грати в Sharky онлайн безкоштовно


Грати на гроші

Набори карт і заохочувальні раунди

Sharky має 2 види зображень. Перші містять карткові еквіваленти, а інші являють собою ексклюзивні картинки, вони подарують гемблеру найкращі шанси на приз.

Дикий символ (wild) - по суті картинка, здатна замінювати інші символи на ідентичні. Це не поширюється на scatter, який виступає незалежною карткою в автоматі.

Елемент розкиду (скатер) дасть гравцеві швидку нагороду, якщо з'явиться на полі гри. Якщо випадає одночасно 3 скатери, гравець переноситься в бонусну гру, що розігрується за принципом фриспінів.

Бонусні сети відеослота поділяються на 2:

  • Базова ризикова гра. Після будь-якого виграшного ходу клієнт онлайн-салону зможе взяти участь у грі на вгадування і спробувати збільшити виграш.
  • Тур фриспінів. Після виникнення трьох scatters гравцеві надається 10 безкоштовних запусків. Попередньо вибирається випадкова бонусна карта. При випаданні символу виграш зі спіна множиться на число активних рядків.

Sharky реалізовано в барвистому оформленні та зрозумілому інтерфейсі й підходить для професіоналів і тих, хто робить перші кроки в онлайн-гемблінгу.

X
🚀 РЕЄСТРАЦІЯ 🎰 НА ГРОШІ